AGPTCO
News

News

حضور شرکت زمین فناوران نفت آسیا

در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

شرکت زمین فناوران نفت آسیا به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام ارائه دهنده خدمات در حوزه‌های 

1) مدیریت داده (حفاری)

2) ذخیره‌سازی و انتقال داده (منطبق بر آخرین استانداردهای بین‌المللی)

3) ژئومکانیک نفت (خدمات چاه محور و میدان محور)

4) بهینه‌سازی حفاری

در بخش بالادستی صنعت نفت و گاز با افتخار در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران میزبان متخصصین، مدیران، پژوهشگران و صنعت‌گران گرامی خواهد بود.

27 الی 30 اردیبهشت، سالن 10-11 نمایشگاه بین المللی تهران – غرفه شرکت زمین فناوران نفت آسیا (دانشگاه صنعتی شاهرود)

بازدید معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از غرفه شرکت زمین فناوران نفت آسیا

در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت زمین فناوران نفت آسیا، روز 29 اردیبهشت در خلال نمایشگاه جناب آقای دکتر خجسته مهر معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از غرفه شرکت زمین فناوران نفت آسیا بازدید به عمل آوردند. در این بازدید، گزارشی از پروژه‌های فی‌مابین شرکت زمین فناوران نفت آسیا به عنوان مجری طرح کلان ژئومکانیک نفت و شرکت ملی نفت ایران ارائه شد. همچنین در این بازدید بر لزوم انجام مطالعات ژئومکانیکی و محسوس بودن فقدان این نوع مطالعات در صنعت نفت کشور تاکید شد.

لازم به ذکر است که شرکت زمین فناوران نفت آسیا به‌عنوان مجری طرح کلان ژئومکانیک نفت (فی مابین شرکت ملی نفت ایران و دانشگاه صنعتی شاهرود) بوده که در طی 5 سال اخیر 4 پروژه را با موفقیت انجام داده است.

نشست با مدیرعامل و معاونین شرکت ملی حفاری ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت زمین فناوران نفت آسیا، عصر روز 29 اردیبهشت 1402 در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت ملی حفاری ایران و همچنین جناب آقای دکتر احمد رمضان زاده مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت زمین فناوران نفت آسیا برگزار شد.

در این نشست بر لزوم استفاده از فناوری‌های نوین انتقال و مدیریت داده‌های حفاری، چالش‌ها و راهکارهای پیش رو تأکید شد. همچنین در این جلسه توانمندی‌ها و دستاوردهای شرکت AGPTCO در توسعه دو محصول نرم افزاری مدیریت هوشمند داده های حفاری (PetroIDM-Drilling) و سامانه انتقال و تبدیل فرمت داده (PetroIDM-DTC) معرفی شد.